You are viewing a single comment's thread from:
RE: ЖУК - ОЛЕНЬ 🪲
У нас поруч був такий. Запорізький дуб 🌳Він настільки старий що на ньому залишилася одна жива гілка і то яка впала не так давно 😔
О, нагадало що я ж хотіла туди сходити і написати допис про це 😁 Дякую за нагадування 😂
Будь ласка- користуйся!:))