You are viewing a single comment's thread from:RE: Пост привітанняView the full contextView the direct parentm1sterio (61)Author | 🇺🇦in Ukraine on Steem • last year Дуже приємно, дякую! Як я можу до вас звертатись?
По паспорту я Наталія, можете обрати будь який варіант цього імені, ну або просто @diodao =)