You are viewing a single comment's thread from:
RE: Пост привітання
По паспорту я Наталія, можете обрати будь який варіант цього імені, ну або просто @diodao =)
По паспорту я Наталія, можете обрати будь який варіант цього імені, ну або просто @diodao =)