АтмосфераsteemCreated with Sketch.

in Ukraine on Steemlast year

Вітаю вас!

Наскільки чудовим може бути ранок, що починається з келиха віскі?

Випив для профілактики, бо ми збиралися на прогулянку, а за вікном 13 градусів і досить багато непередбачуваних хмар. Навіть не знаю, чого мені спершу більше хотілося — зігрітися чи залікувати душевні рани. Жарти жартами, але прогулянка в нас все одно видалась досить дивною, бо ми знову пішли за новим маршрутом і вийшли в @беня. Та головне навіть не це...

Мені здається, я вчергове намагався зловити той образ і метафору, яку дарує музика Pink Floyd — щось космічно холодне і водночас неймовірно яскраве. Тож у першу чергу хочу поділитися з вами не словами, а образами...

photo_2025-05-24_18-27-53.jpg


На відео можна побачити величний простір космосу і таку ж величну ціну людських помилок. Поле в класичному стилі Pink Floyd, а опора повітряної лінії електропередач, за моєю задумкою, передає об'єкт, на якому ви, в першу чергу, будете концентрувати увагу. Це абсолютна класика пінків. Після їх кліпів пам'ятаю, як у полі Санжейки робив фотосесію викинотому стільцю на полі з видом на море або лавці біля обриву. Один об'єкт серед великого "нічого".

І ще, з цікавого: вчора мене дуже вразила балада гурту ГрОб. Як я хочу її процитувати і розібрати, ви навіть не уявляєте. Та спершу, певно, потрібно закінчити хоча б "О дивний новий світ" Олдоса Хакслі, щоб я міг ніби фаєрболами метати ті відсилки і цитати.

А поки — насолоджуйтесь відео, цей sound of silence з картинкою вартий того.

Дякую за увагу і до зустрічі!

Sort:  
 last year 

Красиве відео.

І ще, з цікавого: вчора мене дуже вразила балада гурту ГрОб. Як я хочу її процитувати і розібрати, ви навіть не уявляєте. Та спершу, певно, потрібно закінчити хоча б "О дивний новий світ" Олдоса Хакслі, щоб я міг ніби фаєрболами метати ті відсилки і цитати.

Я теж таке люблю робити. Ділитися цитатами плануєте ? )

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 60016.31
ETH 1576.59
USDT 1.00
SBD 0.42