Красиве відео.
І ще, з цікавого: вчора мене дуже вразила балада гурту ГрОб. Як я хочу її процитувати і розібрати, ви навіть не уявляєте. Та спершу, певно, потрібно закінчити хоча б "О дивний новий світ" Олдоса Хакслі, щоб я міг ніби фаєрболами метати ті відсилки і цитати.
Я теж таке люблю робити. Ділитися цитатами плануєте ? )