You are viewing a single comment's thread from:

RE: Атмосфера

in Ukraine on Steemlast year

Красиве відео.

І ще, з цікавого: вчора мене дуже вразила балада гурту ГрОб. Як я хочу її процитувати і розібрати, ви навіть не уявляєте. Та спершу, певно, потрібно закінчити хоча б "О дивний новий світ" Олдоса Хакслі, щоб я міг ніби фаєрболами метати ті відсилки і цитати.

Я теж таке люблю робити. Ділитися цитатами плануєте ? )

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59858.22
ETH 1573.84
USDT 1.00
SBD 0.42