Сподіваюся що зараз цим скотам повлупляють такі санкції, що в них там взагалі нічого не буде, може тоді хоч щось... Коротше, маю надію((
Сподіваюся що зараз цим скотам повлупляють такі санкції, що в них там взагалі нічого не буде, може тоді хоч щось... Коротше, маю надію((
Не думаю. На жаль США в цьому не зацікавлені, а Європа роз'єднана (Угорщина і Словаччина троянські коні, скоро до них може приєднатися Румунія), та й не сильно вони зацікавлені, вони все ще купують через посередників у них енергоресурси, сором'язливо закриваючи на це очі. Схоже, що наш максимум допомоги - нинішній "статус -кво" (не знаю чи це точно можна так казати), тобто вони лише можуть підтримувати нас у поточному стані не програти. Але скільки це триватиме?
Congratulations! Your comment has been selected as one of our nominees for this week. Read here.
True Colours 5 are:
@aneukpineung78, @solperez, @wakeupkitty.