You are viewing a single comment's thread from:
RE: Історія.
Ахахаха, злодійка!)) А я вже було так поспівчував твоєму дідусю. І ще — коню! :-D І найбільше тобі та твоїй колезі.
Проте сам винен, бачив же раніше цей конкурс по ЗАДАНІЙ картинці. Але зачитався і вилетів із поля. Це вже розфокусування (так буває, коли майже не спиш).