You are viewing a single comment's thread from:
RE: Історія.
Відчувається, що ти сьогодні зранку трохи пригнічена, порівняно зі звичайним. Сподіваюся, ти перепочинеш і це мине.
Є таке. Надіюсь до завтра прийду в себе.
вимисел, чи це все реальна історія?
Все вигадане.
Крім того що написано в книзі Марії фон Франц і того що її написала жінка психіатр 😅.
На щастя нічого подібного зі мною не траплялося, а ідея з конем виникла через те, що дама в червоному, лежить на підлозі в чорно-білі квадрати і коли ти дивишся на зображення не можливо не згадати шахову дошку.
Дякую за коментар ;)🍀
Ахахаха, злодійка!)) А я вже було так поспівчував твоєму дідусю. І ще — коню! :-D І найбільше тобі та твоїй колезі.
Проте сам винен, бачив же раніше цей конкурс по ЗАДАНІЙ картинці. Але зачитався і вилетів із поля. Це вже розфокусування (так буває, коли майже не спиш).