You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ху х

in Ukraine on Steem20 hours ago (edited)

Коли злюсь на когось, повертаюсь до сюжету «Граф Монте-Крісто», інколи допомагає погасити ці відчуття.

Від між особистих війн страждають обидві сторони, надіюсь Ваша історія на цьому закінчиться.

Ось цей момент найбільше мене морально підбив. Якщо прикинути, то обійшлося все трохи менше 800 вічнозелених. Можу з впевненістю сказати що це, на даний момент, найдорожчий мій ремонт який мені доводилося робити.

Хай принесуть благо твоїй ластівці. :)
Буде гарно працювати і добре тобі служити.

Sort:  
 10 hours ago 

Від між особистих війн страждають обидві сторони, надіюсь Ваша історія на цьому закінчиться.

Дума ні, та я для себе обрав позицію повного ігнорування. Чого-чого, а навіть частинки моєї уваги ця людина не варта, тому повний ігнор.

Хай принесуть благо твоїй ластівці. :)
Буде гарно працювати і добре тобі служити.

Амінь, і нехай цей ремонт залишиться найдорожчим у житті 🤣🤣🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60738.44
ETH 1602.69
USDT 1.00
SBD 0.42