Від між особистих війн страждають обидві сторони, надіюсь Ваша історія на цьому закінчиться.
Дума ні, та я для себе обрав позицію повного ігнорування. Чого-чого, а навіть частинки моєї уваги ця людина не варта, тому повний ігнор.
Хай принесуть благо твоїй ластівці. :)
Буде гарно працювати і добре тобі служити.
Амінь, і нехай цей ремонт залишиться найдорожчим у житті 🤣🤣🤣