You are viewing a single comment's thread from:

RE: Чому саме - Травень

in Ukraine on Steem14 hours ago

Любила травень за травневі свята. Коли вони були перед вихідними. Це - була маленька відпустка. Тоді ще 9, також було не робочим днем. І тому, в мене травень асоціюється з відпочинком.

Sort:  
 13 hours ago 

Але зараз з війною багато чого змінилось. Як і взяти коли в травні припадали святкові лні, були вихідні. А зараз вде не мають люди вихідних

 13 hours ago 

Отож. А вихідні потрібні, люди ж не залізні.

 13 hours ago 

Та потрібні. Але ті вихідні були ж до війни. Зараз все зробила і внесла свої корективи війна.

 12 hours ago 

Думаю про травневі свята можна забути. Це ж радянське свято. Навряд чи його колись повернуть.

 12 hours ago 

Врядлі щоб щось повернули. Більшість свят переносять на інші дати. Можливо коли закінчення війни буде, тоді і зновими датами свят. І будуть вихідні

 3 hours ago 

Надіюсь. Мені здається, вихідні потрібні для нормального функціонування:) чудові були свята. Теплі і прекрасні. :)

 1 hour ago 

Так було добре тоді. Але маємо що маємо

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.083
BTC 63939.82
ETH 1732.71
USDT 1.00
SBD 0.42