You are viewing a single comment's thread from:

RE: Чому саме - Травень

in Ukraine on Steem6 days ago

Але зараз з війною багато чого змінилось. Як і взяти коли в травні припадали святкові лні, були вихідні. А зараз вде не мають люди вихідних

Sort:  
 6 days ago 

Отож. А вихідні потрібні, люди ж не залізні.

 6 days ago 

Та потрібні. Але ті вихідні були ж до війни. Зараз все зробила і внесла свої корективи війна.

 6 days ago 

Думаю про травневі свята можна забути. Це ж радянське свято. Навряд чи його колись повернуть.

 6 days ago 

Врядлі щоб щось повернули. Більшість свят переносять на інші дати. Можливо коли закінчення війни буде, тоді і зновими датами свят. І будуть вихідні

 5 days ago 

Надіюсь. Мені здається, вихідні потрібні для нормального функціонування:) чудові були свята. Теплі і прекрасні. :)

 5 days ago 

Так було добре тоді. Але маємо що маємо

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60464.71
ETH 1591.06
USDT 1.00
SBD 0.42