You are viewing a single comment's thread from:
RE: "Я і Біг" - 2025/07/13 - Черкаси, "Сосновий Бір", Забіг "Активні парки"
Віддавати тобі перемогу просто так, якось, сьогодні - немає бажання.
Віддавати тобі перемогу просто так, якось, сьогодні - немає бажання.
🤣🤣🤣
Гарного дня!
Дякую.
І тобі гарного дня.
Це хто такий?
Імператор День =) З серіалу Фундація 😅