You are viewing a single comment's thread from:RE: "Я і Біг" - 2025/07/13 - Черкаси, "Сосновий Бір", Забіг "Активні парки"View the full contextView the direct parentcranium (79)Author | Delegate [15000] 🇺🇦in Ukraine on Steem • 11 months ago 🤣🤣🤣 Гарного дня!
Дякую.
І тобі гарного дня.
Це хто такий?
Імператор День =) З серіалу Фундація 😅