You are viewing a single comment's thread from:
RE: Ранкове небо
Помер кіт. Любила. Тільки по своєму. Злилася, на нього, але як ти написав він був частиною родини…якби ми не злилися на рідних ми їх любимо і кіт не виключення. Тому смерть завжди боляче навіть якщо помирає домашня тварина.
Прийми мої щирі співчуття
Дякую...
((((