You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ранкове небо

in Ukraine on Steemlast year

Помер кіт. Любила. Тільки по своєму. Злилася, на нього, але як ти написав він був частиною родини…якби ми не злилися на рідних ми їх любимо і кіт не виключення. Тому смерть завжди боляче навіть якщо помирає домашня тварина.

Sort:  
 last year 

Прийми мої щирі співчуття

 last year 

Дякую...
((((

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.084
BTC 60279.23
ETH 1580.11
USDT 1.00
SBD 0.42