You are viewing a single comment's thread from:

RE: Ранкове небо

in Ukraine on Steemlast year

Наскільки знаю ти не дуже сильно його любила та все ж це член родини, тому прийми мої співчуття... Важкий період, сподіваюсь ти знайдеш правильні слова щоб підтримати тих хто значно більше переймається з цього приводу...

Sort:  
 last year 

Помер кіт. Любила. Тільки по своєму. Злилася, на нього, але як ти написав він був частиною родини…якби ми не злилися на рідних ми їх любимо і кіт не виключення. Тому смерть завжди боляче навіть якщо помирає домашня тварина.

 last year 

Прийми мої щирі співчуття

 last year 

Дякую...
((((

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.085
BTC 60310.67
ETH 1582.92
USDT 1.00
SBD 0.42