You are viewing a single comment's thread from:
RE: Прелюбодіяння равликів
Давно. І в перше і в останнє давно. Якщо не рахувати що я перечитала колись розділ «Межа можливого» щоб написати допис. Як кролика з Капелюха витягнути ?
Давно. І в перше і в останнє давно. Якщо не рахувати що я перечитала колись розділ «Межа можливого» щоб написати допис. Як кролика з Капелюха витягнути ?
Не треба його витягувати. Зацікав так, щоб сам вийшов