You are viewing a single comment's thread from:
RE: Прелюбодіяння равликів
Дякую, тільки де мені шукати Геральта?
Почни зі своєї уяви. Впевнений то ще та чорна дірка, в які збережено багато чого. Геральт там вже давно живе. Давно вперше почала читати Відьмака7
Давно. І в перше і в останнє давно. Якщо не рахувати що я перечитала колись розділ «Межа можливого» щоб написати допис. Як кролика з Капелюха витягнути ?
Не треба його витягувати. Зацікав так, щоб сам вийшов