Ото ж. А я писала там багато чого. Скоріше за все багато лишнього. Це мені як знак. Що треба переписати все більше думаючи і менше всіляких співпадінь додавати які співпадінняии лише мені здаються.
Ото ж. А я писала там багато чого. Скоріше за все багато лишнього. Це мені як знак. Що треба переписати все більше думаючи і менше всіляких співпадінь додавати які співпадінняии лише мені здаються.
Будь-ласка, не видаляй. Хоча б до того моменту до поки не прочитаєш що я сьогодні накалякаю. В мене сьогодні також вже не має сил читати. Та дописати пост треба, совість буде мучати
Та я не збиралась редагувати. Це блог. Старання в написанні не окуплюються. Тому не буду напрягатися. Не збиралась реагувати на "знак" =) просто написала що це так виглядає =)