You are viewing a single comment's thread from:

RE: 🌞

in Ukraine on Steemlast year

Ото ж. А я писала там багато чого. Скоріше за все багато лишнього. Це мені як знак. Що треба переписати все більше думаючи і менше всіляких співпадінь додавати які співпадінняии лише мені здаються.

Sort:  
 last year 

Будь-ласка, не видаляй. Хоча б до того моменту до поки не прочитаєш що я сьогодні накалякаю. В мене сьогодні також вже не має сил читати. Та дописати пост треба, совість буде мучати

 last year 

Та я не збиралась редагувати. Це блог. Старання в написанні не окуплюються. Тому не буду напрягатися. Не збиралась реагувати на "знак" =) просто написала що це так виглядає =)

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.088
BTC 59366.43
ETH 1561.59
USDT 1.00
SBD 0.42