🌞

in Ukraine on Steemlast year (edited)

Привіт. 🙋‍♀️

Руки, стіл, людина вирізає фігурки з дерева… далі бере «гумку» і стирає все що зробила…та робить фігурки далі… Розставляючи виготовлені деревʼяні вироби по колу, інші трохи менші за розміром фігурки поставлені так, щоб візуально відтворити промені сонця…
Коли справа завершена, ніби вмикається час, та починається колообіг, менші фігури самостійно починають крутитися навколо більших, викладених в коло деревʼяних фігур, що символізують Сонце...

Вітаю з одним з центральних свят річного кола,
З ДНЕМ ЛІТНЬОГО СОНЦЕСТОЯННЯ!!!

Літнє сонцестояння 2025 року в Україні відбудеться 21 червня о 05:42 за київським часом, тривалість дня сягатиме майже 17 годин.
Сонцестояння знаменує початок астрономічного літа в Північній півкулі і має культурне значення, пов'язане з традиціями, такими як свято Івана Купала.

24tv.ua

Писати більший текст не стану. Вчора в мене був величезний допис за сузірʼя кит, котрий я опублікувала, а потім вирізала другу частину і зберегла в нотатки. 📝 Це з усіх сторін було вірним та раціональним рішенням. Тому маю матеріал який підійшов би для допису, при такому розкладі речей, не дуже то й хочеться писати щось інше. 😆 Але хотілося привітати всіх зі святом, окремим дописом, не переплітаючи допис про свято з таким важким сузірʼям, як - «сузірʼя Кита».

Музична пауза :
Океан Ельзи - «Сонце».

IMG_6701.jpeg

pisni.org.ua

Дякую за увагу.

Sort:  
 last year 

І тебе з Днем Йоги. Цікаво що цього року так все гарно співпало. До вечора. Я таки доберусь до постів - будь добра, не видаляй більше нічого🙏

 last year 

Дякую :)

https://www.instagram.com/reel/DLIaa1niW-v/?igsh=aWMyZ2ppdXF6eXl6

Ти ж знаєш що коли вживається слово «НЕ» - це просто сигнал що треба підти і щось видалити ?

 last year 

Ти ж знаєш що коли вживається слово «НЕ» - це просто сигнал що треба підти і щось видалити ?

Ага 😅🤣

 last year 

Ото ж. А я писала там багато чого. Скоріше за все багато лишнього. Це мені як знак. Що треба переписати все більше думаючи і менше всіляких співпадінь додавати які співпадінняии лише мені здаються.

 last year 

Будь-ласка, не видаляй. Хоча б до того моменту до поки не прочитаєш що я сьогодні накалякаю. В мене сьогодні також вже не має сил читати. Та дописати пост треба, совість буде мучати

 last year 

Та я не збиралась редагувати. Це блог. Старання в написанні не окуплюються. Тому не буду напрягатися. Не збиралась реагувати на "знак" =) просто написала що це так виглядає =)

 last year 

Шикарний допис, я не коментував очевидне та певний кусок тексту викликає питання:

Руки, стіл, людина вирізає фігурки з дерева… далі бере «гумку» і стирає все що зробила…та робить фігурки далі… Розставляючи виготовлені деревʼяні вироби по колу, інші трохи менші за розміром фігурки поставлені так, щоб візуально відтворити промені сонця…
Коли справа завершена, ніби вмикається час, та починається колообіг, менші фігури самостійно починають крутитися навколо більших, викладених в коло деревʼяних фігур, що символізують Сонце...

Обличчя, колір шкіри, стать ще якісь деталі "людини" бачила?

 last year 

Лише руки, чоловічі руки майстра який робить фігурки з дерева. 🤣

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 59893.70
ETH 1566.97
USDT 1.00
SBD 0.42