You are viewing a single comment's thread from:RE: БульденежView the full contextdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • last year Ну що cranium пʼята , прокинувся ?
Добрий ранок. Прокинувся майже о 5й - 5:15. Вже доснідую і збиратись. Гречаники з кавою виявились неймовірно смачним поєднанням, особливо в такий прохолодний ранок. Ти не замерзла?