You are viewing a single comment's thread from:
RE: Бульденеж
Добрий ранок. Прокинувся майже о 5й - 5:15. Вже доснідую і збиратись. Гречаники з кавою виявились неймовірно смачним поєднанням, особливо в такий прохолодний ранок. Ти не замерзла?
Добрий ранок. Прокинувся майже о 5й - 5:15. Вже доснідую і збиратись. Гречаники з кавою виявились неймовірно смачним поєднанням, особливо в такий прохолодний ранок. Ти не замерзла?