Дякую тобі, Юля) З наступаючим новим роком :)
нехай нова чудова фотка здійснить свою місію, раз вже чоловіки ведуться:)
Нічого з чоловіками не вдієш, мені прямо соромно стало за фотку 😅
Дякую тобі, Юля) З наступаючим новим роком :)
нехай нова чудова фотка здійснить свою місію, раз вже чоловіки ведуться:)
Нічого з чоловіками не вдієш, мені прямо соромно стало за фотку 😅
Ну, це просто лакмусовий папірець)))
Мені так багато років, а я досі не можу прийняти, що в 21 ст. хтось взагалі когось якось "відчуває" по зовнішності, і ще й зовнішність коментує:) Мабуть, надто сильно в своїй затишній бульбашці живу:)
Я вважаю, що мудра жінка, не ведеться на зовнішність. А чоловіки ведуться. Але гарна обкладинка не значить, що книга гарна, але може зацікавити, якось так.