Я рада, що вирішила саме цей пост подати на бумінг, бо зайшла і почитала коменти. Ще раз отримала підтвердження щодо Богдана, на жаль: від всіх жінок об'єктивізує(((
Це сумно, але що ж, але що ж.
З прийдешнім Новим роком, Наташ! І нехай нова чудова фотка здійснить свою місію, раз вже чоловіки ведуться:)
Дякую тобі, Юля) З наступаючим новим роком :)
Нічого з чоловіками не вдієш, мені прямо соромно стало за фотку 😅
Ну, це просто лакмусовий папірець)))
Мені так багато років, а я досі не можу прийняти, що в 21 ст. хтось взагалі когось якось "відчуває" по зовнішності, і ще й зовнішність коментує:) Мабуть, надто сильно в своїй затишній бульбашці живу:)
Я вважаю, що мудра жінка, не ведеться на зовнішність. А чоловіки ведуться. Але гарна обкладинка не значить, що книга гарна, але може зацікавити, якось так.