You are viewing a single comment's thread from:

RE: 🪞♍️

in Ukraine on Steemlast year

Я рада, що вирішила саме цей пост подати на бумінг, бо зайшла і почитала коменти. Ще раз отримала підтвердження щодо Богдана, на жаль: від всіх жінок об'єктивізує(((
Це сумно, але що ж, але що ж.
З прийдешнім Новим роком, Наташ! І нехай нова чудова фотка здійснить свою місію, раз вже чоловіки ведуться:)

Sort:  
 last year 

Дякую тобі, Юля) З наступаючим новим роком :)

нехай нова чудова фотка здійснить свою місію, раз вже чоловіки ведуться:)

Нічого з чоловіками не вдієш, мені прямо соромно стало за фотку 😅

 last year 

Ну, це просто лакмусовий папірець)))
Мені так багато років, а я досі не можу прийняти, що в 21 ст. хтось взагалі когось якось "відчуває" по зовнішності, і ще й зовнішність коментує:) Мабуть, надто сильно в своїй затишній бульбашці живу:)

 last year 

Я вважаю, що мудра жінка, не ведеться на зовнішність. А чоловіки ведуться. Але гарна обкладинка не значить, що книга гарна, але може зацікавити, якось так.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59437.45
ETH 1565.56
USDT 1.00
SBD 0.42