You are viewing a single comment's thread from:
RE: Again&Again «Сама багата людина у Вавілоні»
Хто знає ким би був я і де був би я якби з 19 років я залишив навчання і відправився заробляти капітал…
Був би на сторінках Форбс, ти ще той жук 😁
Пролізеш в будь які щілини !)
Мені здається ти маєш комерційну жилку :)
Дякую, дуже приємні слова. Все можливо. І жилка дійсно є, яка періодично просинається і не дає мені спокійно жити.