You are viewing a single comment's thread from:

RE: Again&Again «Сама багата людина у Вавілоні»

in Ukraine on Steem2 years ago

Був би на сторінках Форбс, ти ще той жук 😁
Пролізеш в будь які щілини !)
Мені здається ти маєш комерційну жилку :)

Дякую, дуже приємні слова. Все можливо. І жилка дійсно є, яка періодично просинається і не дає мені спокійно жити.

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.082
BTC 59954.55
ETH 1574.59
USDT 1.00
SBD 0.42