You are viewing a single comment's thread from:RE: COLOR PALETTE CONTEST by @olesiaView the full contextView the direct parentdiodao (76)Author | 🇺🇦 Delegate [10000]in Ukraine on Steem • 2 years ago Не знаю. Я не експерт по душах. Але на скільки знаю то там не янголятко :)
😅🤣 Гарно вечора... Я майже завершив дуже клопітку роботу.. Піду дозавершувати... Поділюсь як буде готова, думаю тобі буде цікаво (робачай за (інтригу)
От уже. Інтригант.
В мене був гарний вчитель в якого я навчився майстерності інтригувати. Всі питання до нього, точнішедо неї
Що то за вчителя такі ? Вчити треба чомусь хорошому, а не інтригам 😂😅
Вони не з цієї планети, тому не до кінця розуміли що можна вчити а що не можна. Тому до них не може бути претензій
То ти контактер?
була соц. сторінка в «Вконтакте» 😅
контактер? - це щось з того модного що з хвостом і маскою?
Таке питаєш. Ти ж знаєш скільки мені років - звісно була. До того моменту як не почався 2014 була. та ще й яка ...
То квадробери.
Контактери ті хто з прибульцями спілкується.
Виходять на звʼязок з Оріоном.
Бачив таке ?
Досвідом діляться ;)