Sort:  
 2 years ago 

😅🤣 Гарно вечора... Я майже завершив дуже клопітку роботу.. Піду дозавершувати... Поділюсь як буде готова, думаю тобі буде цікаво (робачай за (інтригу)

 2 years ago 

От уже. Інтригант.

 2 years ago 

В мене був гарний вчитель в якого я навчився майстерності інтригувати. Всі питання до нього, точнішедо неї

 2 years ago 

Що то за вчителя такі ? Вчити треба чомусь хорошому, а не інтригам 😂😅

 2 years ago 

Вони не з цієї планети, тому не до кінця розуміли що можна вчити а що не можна. Тому до них не може бути претензій

 2 years ago 

То ти контактер?
була соц. сторінка в «Вконтакте» 😅

 2 years ago 

контактер? - це щось з того модного що з хвостом і маскою?

Таке питаєш. Ти ж знаєш скільки мені років - звісно була. До того моменту як не почався 2014 була. та ще й яка ...

 2 years ago 

контактер? - це щось з того модного що з хвостом і маскою?

То квадробери.
Контактери ті хто з прибульцями спілкується.
Виходять на звʼязок з Оріоном.
Бачив таке ?
Досвідом діляться ;)

IMG_7260.jpeg

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.33
JST 0.081
BTC 61010.85
ETH 1618.36
USDT 1.00
SBD 0.42