You are viewing a single comment's thread from:
RE: COLOR PALETTE CONTEST by @olesia
😅🤣 Гарно вечора... Я майже завершив дуже клопітку роботу.. Піду дозавершувати... Поділюсь як буде готова, думаю тобі буде цікаво (робачай за (інтригу)
😅🤣 Гарно вечора... Я майже завершив дуже клопітку роботу.. Піду дозавершувати... Поділюсь як буде готова, думаю тобі буде цікаво (робачай за (інтригу)
От уже. Інтригант.
В мене був гарний вчитель в якого я навчився майстерності інтригувати. Всі питання до нього, точнішедо неї
Що то за вчителя такі ? Вчити треба чомусь хорошому, а не інтригам 😂😅
Вони не з цієї планети, тому не до кінця розуміли що можна вчити а що не можна. Тому до них не може бути претензій
То ти контактер?
була соц. сторінка в «Вконтакте» 😅
контактер? - це щось з того модного що з хвостом і маскою?
Таке питаєш. Ти ж знаєш скільки мені років - звісно була. До того моменту як не почався 2014 була. та ще й яка ...
То квадробери.
Контактери ті хто з прибульцями спілкується.
Виходять на звʼязок з Оріоном.
Бачив таке ?
Досвідом діляться ;)
Ні, до мене тільки свідки Єгови і цигани приставали раніше, зараз і ті не витрачають свій час... Аж нудно...