Шикарний допис, я не коментував очевидне та певний кусок тексту викликає питання:
Руки, стіл, людина вирізає фігурки з дерева… далі бере «гумку» і стирає все що зробила…та робить фігурки далі… Розставляючи виготовлені деревʼяні вироби по колу, інші трохи менші за розміром фігурки поставлені так, щоб візуально відтворити промені сонця…
Коли справа завершена, ніби вмикається час, та починається колообіг, менші фігури самостійно починають крутитися навколо більших, викладених в коло деревʼяних фігур, що символізують Сонце...
Обличчя, колір шкіри, стать ще якісь деталі "людини" бачила?
Лише руки, чоловічі руки майстра який робить фігурки з дерева. 🤣