You are viewing a single comment's thread from:

RE: "Я і Біг" - 2025/07/13 - Черкаси, "Сосновий Бір", Забіг "Активні парки"

in Ukraine on Steem11 months ago

А то ще розітнуть на хресті 🤣😂😅

Домовились - буду робити вигляд 😅

Sort:  
 11 months ago 

Бачиш як я за тебе переживаю.

 11 months ago 

Чого б це?

 11 months ago 

Оце так.. ти не бачиш чого ? Ну й Олексій!!!

 11 months ago 

ти хочеш щоб я тут почав писати все що бачу? 😅🤣

 11 months ago 

Ні. Позбав мене цієї інформації, будь ласкавий 😅

 11 months ago 

Невже вдруге переміг у чесному словесному поєдинку? 😎🤣

 11 months ago 

Віддавати тобі перемогу просто так, якось, сьогодні - немає бажання.

 11 months ago 

🤣🤣🤣

Гарного дня!

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.081
BTC 59292.90
ETH 1557.14
USDT 1.00
SBD 0.42