RE: COLOR PALETTE CONTEST by @olesia
Мені це подобається більше:
Привіт. Якщо взяти 4 основні типи темпераменту за Юнгом і провести аналогію із 4-ма основними стихіями то як би виглядали ці аналогії?
ChatGPT сказал:
Привіт! Якщо провести аналогію між чотирма основними типами темпераменту за Юнгом і чотирма основними стихіями (вогонь, вода, земля, повітря), можна отримати такі відповідності:
Екстравертний мислитель (Thinking) — Земля:
Цей тип характеру вирізняється раціональністю, стабільністю, логічністю, орієнтованістю на факти та структуру. Аналогія із землею символізує твердість, прагматизм, стійкість, надійність і організованість.
Екстравертний відчувач (Feeling) — Вода:
Вода асоціюється з емоціями, глибиною, інтуїтивним відчуттям зв'язку з іншими. Відчувачі легко знаходять спільну мову, емоційно чуйні та схильні до співчуття. Вода, як і цей тип, плинна, здатна адаптуватися, глибока та чутлива.
Інтровертний інтуїт (Intuition) — Повітря:
Цей тип часто мріє, перебуває в стані творчого пошуку та аналізу можливостей, орієнтується на уяву і нові ідеї. Повітря символізує легкість, свободу думки, рух, допитливість і швидкість сприйняття. Це стихія, що проноситься простором і шукає нові горизонти.
Інтровертний відчуттєвий (Sensation) — Вогонь:
Вогонь уособлює енергію, пристрасність і дію. Відчуттєві типи занурюються в практичність і чуттєвість, звертаючи увагу на фізичний світ навколо себе. Вони захоплені дією, відчуттям моменту, є пристрасними і часто рішучими.
Таким чином, кожен тип темпераменту може бути пов'язаний зі стихією, що відповідає його основним характеристикам, що робить аналогію багатогранною та цікавою.
Принамні мій сходиться 😅
Я памʼятаю картинку, ще з підручника Біології, памʼятаєш таку? Там було чотири реакції чоловіка, на те, що йому сіли на капелюха?
От там по картинці видно гарно поділ на стихії. А тут ШІ додав інтуіт і відчувач і відчуттєвий. Це шо таке взагалі ? Масляне масло ? Я от не віднесла б повітря до інтровертності, хоча б тому що найбалакучіший знак зодіаку близнюки повітряної стихії.
Ммм, пробач не пояснив відразу... Юнг виділяв свої типи темпераменту, так от це АІ намагається розставити стихії відносно Юнгівського розподілу на темпераменти. Він не такий простий як сагвіник ітд, та, на мою дімку більш точний та ємкий.
До речі, Юнг вказував, що в особи з певним типом може статись перехід на протилежний в Хресті Юнга. Якщо цікаво (думаю дуже) ос посилання на вводну інфу - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F_%D0%AE%D0%BD%D0%B3%D0%B0
Я трохи цікавилася соціонікою в статті вона згадується. Ми колись робили з тобою тест. Якщо памʼятаєш. Там було 16 особистостей.
Тому поділ трохи відомий.
А ще знаєш кажуть колір очей виражає стихію.
І на комусь це працює на комусь ні.
Стосовно очей. В більшості випадків працює та є інікальні люди, що стосується очей... наприклад ті, у яких від настрою частково змінюється колір обох зіниць.
Я багато де себе нафотав. Можеш порівняти у розрізі років. Зараз голубого відтінку додають лінзи...
Ото ще, очі я твої не роздивлялася. В дзеркало твоєї душі не дивитимуся. Хай про тебе буде краща думка 😂😂😂
Отакої!!!
А я думав, що після розглядування має бути краща думка а тут отакої от... Здивувала так здивувала...
Цікаво, якщо з очами щось особливе, то враховуючи що очі дзеркало душі, є ймовірність що і з душою "щось особливе. Як гадаєш?
Не знаю. Я не експерт по душах. Але на скільки знаю то там не янголятко :)
😅🤣 Гарно вечора... Я майже завершив дуже клопітку роботу.. Піду дозавершувати... Поділюсь як буде готова, думаю тобі буде цікаво (робачай за (інтригу)
THE QUEST TEAM has supported your comment. We support quality posts, good comments anywhere, and any tags