Європейські цінності.

in Ukraine on Steemlast year

Європейські цінності.

Одного разу, недолеко від школи де навчається мій син, я побачив припаркований на краю дороги автомобіль, який довгі роки, з часів СРСР вважався гордістю Українського автопрому.

Цей автомобіль все ласкаво називають Запорожець.

DSC07758.JPG

Напевно, про цей автомобіль склали більше анекдотів, ніж про відносини СРСР і США в той час, його називали "Смерть Мерседесів", "Ганебна смерть іномарок" і безліч нецензурних назв межує з поняттям про пристойність.

DSC07759.JPG

Цей плід плагіату вітчизняного автопрому, злизаний, або вкрадений у Фіата, бажання бути занадто оригінальними і бажання всунути двигун туди, куди нормальні люди ховають валізи.

DSC07766.JPG

Кожен раз я не мав фотоапарат під рукою, але, пару днів назад, мені вдалося зробити фотознімки, які ви побачите нижче.

DSC07763.JPG

Як ви можете побачити, власник цього запорожця дуже любить свого залізного ... рука не повертається набрати слово коня, залізного товариша.

DSC07765.JPG

У цю машину, знову, важке порівняння, вклали чимало коштів і, можливо, під його капотом, або бабагажніком, тут легко заплутатися, криється двигун мерседеса, це, не виключена.

DSC07760.JPG

Те, що людина має теплі почуття до запорожця, не означає, що це прояв патріотизму, як ви бачите, там, де у нормальних машин повинна бути решітка радіатора, красується емблема Шевролет.

DSC07761.JPG

Данина захід, європейським цінностям, так міцно вбралася в деякі уми, що змушує людей насолоджуватися їздою по місту, на Ренаултах, які, такими ніколи не були.

Так, більша частина автомбілей Рено, або Ренаулт, наприклад "Дастер", це румунська "Дачія", у якій незграбна збірка, але, на цих автомобілях красується логотип Ренаулта.

По суті, такі автомобілі нічим не відрізняються від цього запорожця, до якого причепили логотип серйозного автомобіля.

DSC07762.JPG

За іронією долі, европеського Шевроле, так само, в одному ряду з румунськими Рено і цим Запорожцем.

Цей автомобіль, в оригінальному виконанні і в хорошому стані, був би більш привабливий, ніж цей плід європейських цінностей.

DSC07764.JPG

Фотографії, зроблені за допомогою камери Sony Cyber-shot DSC-HX300.

Автор @barski
Україна

Для своїх публікацій я не використовую стокові фотографії, для мене принципово важливо використовувати для публікації фотографії, які я зробив своїми руками, і я можу назвати їх — авторські роботи.

Sort:  

Цікава машинка)

Так, таких лишилося небагато.

 last year 

А колір у цієї машинки гарний!

Так, у господаря цього запорожця чудове почуття смаку)

 last year 

До речі, використовувати тільки свої фото – це і є європейська цінність😊

це румунська "Дачія"

А не чеська?

Чеськими завжди були шкода і Татра, а дача та АРО, це плід румунського машинобудування, поки їх не купив Ренаулт, але, не став виробляти ренаулти такими, якими їх привикли бачити французи, просто, повісили на дачу логотип ренаулту, з одним застереженням, тільки для Українського ринку, мабуть, вважають українців малообізнаними. У Молдові Дастер, Логан та інші марки автомобілів продаються під торговою маркою Дачія.

 last year 

Ясно, я давно не слідкувала за автопромом

Coin Marketplace

STEEM 0.26
TRX 0.10
JST 0.032
BTC 43859.51
ETH 2273.58
USDT 1.00
SBD 5.11