[communities] Post powitalny polskiej społeczności. Zapraszam na beta.steemit.com

in Polska Społecznośćlast year (edited)

Witam wszystkich w polskiej społeczności na Steem :)

Jeżeli widzisz ten post z innego interfejsu niż beta.steemit.com, to zapraszam bezpośrednio na link:
https://beta.steemit.com/trending/hive-134172

Dane logowania takie same jak do steemit.com.

Sort:  

Rozumie że komentarz był niewygodny skoro usunąłeś-krytyka boli :)

Edit: Wygląda na to, że go sam usunąłem i za co przepraszam. Tak to jest, jak korzysta się, z kilkunastu stron naraz. Wracając do foto, to zastanawiałem się wtedy, o co chodzi a było to parę miesięcy temu przed S-E. Dzisiaj mamy token i można go założyć już teraz. Czyli jak pisałem, zbliżają się ograniczenia do tagów, a to już jest osiągnięte, tylko dobrze zamek trzeba zapiąć. Tokeny S-E niedługo będzie można przemieniać na USD-niby. I nawet było to wspomniane o rzeczach jak ta beta...

Ultimately, communities will be cross platform preventing fragmentation of the network. As the communities come together, we are going to see thousands of micro-communities forming.

Communities will take place at the hivemind level which went live earlier in the year. The rollout will be continual as new features are added to the website.

Zastanawiam się, co myślisz na ten temat?

https://steemit.com/steem-engine/@aggroed/steem-engine-update-new-dex-p2p-and-nfts-december-should-be-a-very-busy-month

Wracając do komentarza niżej:

Oczywiście, że tak, bo jeżeli komuś dane reguły nie pasują, to zawsze może założyć sobie własną społeczność dedykowaną temu samemu tematowi, by pokazać wyższość swoich zasad nad zasadami innych społeczności.

Nie sądzisz, że stworzy to struktury z rodem piramid i trzymania kontroli nad społecznością? Dla mnie ma to zupełnie inny potencjał i zastanawiam się, czy muszę otworzyć nowe konto, czy tylko się zalogować, żeby w pełni przetestować administracje i możliwości . .

No wszystko fajnie, tylko po co to jest?

Posted using Partiko Android

Wyjąłeś mi to z klawiatury

 last year 

sama polska społeczność może nie jest najlepszym przykładem do pokazania siły nowego rozwiązania... bo według mnie będzie ono się objawiać w mikro-społecznościach.

Chodzi o to, że społeczności te mogą być moderowane. Posty najważniejsze mogą być przypinane, a posty naruszające zasady danej społeczności mogą przez moderatorów danej społeczności być usuwane z interfejsu danej społeczności.

Innymi słowy do danej społeczności będą dołączać tylko osoby, które będą chciały grać według zasad określonych przez założycieli grupy. Jeżeli wejdą do społeczności i zaczną robić bałagan, to ta społeczność może bardzo łatwo i szybko te osoby spacyfikować. Czy to fair?

Oczywiście, że tak, bo jeżeli komuś dane reguły nie pasują, to zawsze może założyć sobie własną społeczność dedykowaną temu samemu tematowi, by pokazać wyższość swoich zasad nad zasadami innych społeczności.

A co to daje w praktyce?

W niektórych społecznościach, post składający się z samych zdjęć będzie uznawany za mało wartościowy, w inny będzie jak najbardziej na miejscu. Docelowo, dzięki SMT każda społeczność będzie mogła mieć swój token. I tak naprawdę będzie Cię interesowało głównie to ile będziesz dostawał tokenów, społeczności, które sam cenisz.

Steem dla nowego użytkownika jest skomplikowany. Robienie z niego jeszcze bardziej skomplikowanego nie ma sensu. Zostaną tu tylko fascynaci Steem. Zero reklamy, ludzi coraz mniej, a coraz więcej kombinacji. SMT miało by sens gdyby platforma była rozwinięta i miała kilka milionów użytkowników.

 last year 

moim zdaniem było by złym posunięciem wydawanie pieniędzy na reklamę przed dokończeniem Communities i SMT.

jednym słowem reddit na steem?

Super komentarz @noisy

A powiedz mi, czy jeden post moze byc umieszczony w dwoch roznych spolecznosciach? Czy tylko w jednej (wtedy te community raczej slabo bede widzial).

Piotrek

 last year 

tego nie wiem.

Steem należy do nas wszystkich. Community będzie należeć tylko do założyciela. Wyobraz sobie taką sytuację: Youtuber X został zdemotenizowany i musi "żebrać" o dotacje.
Teraz będzie mógł założyć własną społeczność z własnym tokenem. W jego interesie będzie ściągnięcie jak największej ilości swoich widzów na Steem

Druga sytuacja: kółka wzajemnej adoracji z którymi walczę. Będą mogły założyć własną społeczność z tokenem i wymieniać się głosami ile tylko chcą, mi nic do tego

a reszta to tak jak pisze Noisy

"zdemotenizowany " apvote dla osoby, która odmieni to przez przypadki

"apvote" upvote dla osoby, która odmieni to przez przypadki

apvote
apvote'a
apvote'owi
apvote'a
apvote'm
apvocie
apvocie

to jeszcze napisz co ja zrobiłem

  • zapvotowałem?
  • ?

apvote'nąłeś

Dziękuję Panie Krzysztofie za zaproszenie :) Pozdrawiam

Cześć.
A więc nadchodzą SMT 😁
@noisy dziękuję za informację, to świetna wiadomość dla wszystkich członków @sp-group

@michalx2008x

Witam i pozdrawiam, miłego dnia ;)

A co z 3speak i dtube? gdzie korzystamy z tagiem polish.

Posted using Partiko Android


Congratulations @noisy!
You raised your level and are now a Dolphin!

Do not miss the last post from @steemitboard:

Use your witness votes and get the Community Badge
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Congratulations @noisy! You received a personal award!

Thank you for the witness votes you made to support your Steem community and for keeping the Steem blockchain decentralized

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

Use your witness votes and get the Community Badge
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 1.00
TRX 0.13
JST 0.117
BTC 54239.67
ETH 4023.72
BNB 635.32
SBD 6.51