Mimosa Vermillion

in engrave •  6 months ago  (edited)

Udało mi się zrobić nowy rysunek, z którego jestem całkiem zadowolona :D
Oczywiście nadal muszę popracować nad kilkoma rzeczami, zwłaszcza dłońmi, ale chyba idzie mi coraz lepiej. - Więc się pochwalę :)

Rysunek przedstawia Mimose Vermillion z anime "Black Clover". Jest to moja ulubiona żeńska postać z tego uniwesum. Jest chyba jedyną osobą z rodziny królewskiej, która nie traktuje innych z góry, ale pomaga każdemu i jest miła. W dodatku jest healerem :D. A jej magia kwiatów jest bardzo fajna.

Rysunek mi zajął troooochę czasu. Kilkanaście godzin na pewno pękło :P
Mimosa jest w dość "niezwyczajnej" pozycji. Ma podniesioną jedną rękę, a nogi lekko skrzyżowane. Nie chciałam jej rysować w pozycji jak np. do paszportu, ponieważ chcę ćwiczyć rysowanie postawy itp. i myślę, że to jest dobre ćwiczenie. Tło jakieś super ekstra nie jest - nie chcę poświęcać mu za dużo czasu, wolę się skupić na głównej postaci, ale tutaj jest kolorowe tło z bombelkami (xd) i z kwiatuszkami. Żywe kolory dodają uroku :3

Tak czy siak, biorę po opini i słucham Państwa. (Tz. możecie napisać co wam się podoba lub co wam się nie podoba.)


Originally posted on Ręczne robótki. Steem blog powered by DBLOG.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Bardzo ładnie narysowane :)

Ogólnie "porysunek" bardzo się podoba, ale jeśli miałby się do czegoś przyczepić to biodra i gorset, są przekręcone za uniesioną ręką, ale piersi pozostają na tym samym poziomie. Czyżby Mimose Vermillion miała nierówne piersi? Pytam bo nie znam się na animie w ogóle :P

Congratulations @porysowana! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 50 upvotes. Your next target is to reach 100 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

New japanese speaking community Steem Meetup badge
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

!tipuvote 0.4 hide
Będziesz kiedyś wrzucać materiały po angielsku?

Hej ;)
Staram się wrzucać materiały w miarę równolegle po polsku i po angielsku. Aktualnie ten post również jest w wersji angielskiej.

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRIAL" o łącznej mocy ~0.20$. Projekt wystartował 14.05.2019, lista osób z naszego triala oraz wszystkie podbite przez nas posty zostaną opublikowane we wtorkowym raporcie z działalności @sp-group w dniu 21.05.2019.

@wadera