Sort:  

Wygląda bardzo ciekawie i zastanawiam się jak uderzyć poza steem. Jakieś przykłady : Magazine i Imperfect . Własną domenę podłączam osobiście czy jak to wygląda? Czy dblog ma możliwość otworzenia własne rejestracje/konta?

Zakładasz bloga w subdomenie *.dblog.pl logując się przez Steemconnect i wypełniając prosty formularz. Możesz przy okazji zaimportować sobie wpisy, żeby blog nie był pusty. Przy okazji wybierasz szablon, który potem możesz zmienić jednym kliknięciem w ustawieniach. Jeśli masz swoją domenę, to ustawiasz odpowiednie wpisy DNS (instrukcja w ustawieniach) i wpisujesz po prostu jej adres - po kilku sekundach masz wygenerowane certyfikaty SSL i dostęp do tego bloga pod swoją domeną.

Przykład Imperfect, to nasz oficjalny dBlog, a Magazine to np. TemaTygodnia. Generalnie konfiguracja trwa kilkanaście sekund, więc po prostu sprawdź jak to wygląda u Ciebie ;)

Czy dblog ma możliwość otworzenia własne rejestracje/konta?

Jeszcze nie, ale niedługo będzie.

rss to ciekawa rzecz i przydatna również dla tych którzy mają strony na wordpressie, nawet steemit nie ma rss (tak mi się wydaje)

Nie ma, a to dlatego, że w przeciwieństwie do Engrave'a i dBloga, Steemit i wszystkie inne frontendy nie mają tak rozbudowanej warstwy backendowej, więc nie moga wielu rzeczy po prostu technicznie zrobić.

@nicniezgrublem You have received a 100% upvote from @intro.bot because this post did not use any bidbots and you have not used bidbots in the last 30 days!

Upvoting this comment will help keep this service running.

Congratulations @nicniezgrublem! You received a personal award!

SteemFest 4 Attendee

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Congratulations @nicniezgrublem! You received a personal award!

Look's like you do not like Justin. Did you really downvote him?

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

Use your witness votes and get the Community Badge
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Twój post został podbity głosem @sp-group-up oraz głosami osób podpiętych pod nasz "TRAIL" o łącznej mocy ~0.17$. Zasady otrzymywania głosu z traila @sp-group-up znajdziesz w ostatnim raporcie tygodniowym z działalności @sp-group, w zakładce PROJEKTY.

@michalx2008x

Chcesz nas bliżej poznać? Porozmawiać? A może chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy na nasz czat: https://discord.gg/rcvWrAD

Coin Marketplace

STEEM 0.23
TRX 0.12
JST 0.029
BTC 66687.47
ETH 3486.23
USDT 1.00
SBD 3.19