Płynna nawijka. Dobrze wyszło. Powodzenia w dalszym nagrywaniu. Ja osobiście do DTube'a jestem uprzedzony. Wrzucałem tam kilka filmów przez drugie konto i żadnego już nie można odtworzyć :(
Płynna nawijka. Dobrze wyszło. Powodzenia w dalszym nagrywaniu. Ja osobiście do DTube'a jestem uprzedzony. Wrzucałem tam kilka filmów przez drugie konto i żadnego już nie można odtworzyć :(
Bo filmy na dtube się wrzuca nie po to by działały, a żeby kosić sianko z delegacji Neda ;)
.
Posted using Partiko Android
Dzięki! Pierwsze koty za płoty jak to mówią😉 Co do filmów, lepiej zrobić sobie kopie, bo faktycznie nie działają po jakimś czasie. Dtube to niestety nie jest YouTube i pewnie jeszcze długo to się nie zmieni, bo utrzymanie filmów na serwerach jest drogie. Czas pokaże, co i jak będzie dalej.
Posted using Partiko Android
Jest jeszcze 3speak.online ;)