Opera wprowadza obsługę płatności Bitcoin

in #dlike5 years ago

Shared From Dlike

Popularna przeglądarka internetowa Opera ogłosiła integrację, która pozwoli na dokonywanie transakcji płatnościami w bitcoinach bezpośrednio przez przeglądarkę. Nowe funkcje w wersji beta ogłoszone przez Opere która najpierw umożliwiła użytkownikom wysyłać i odbierać bitcoiny z portfela kryptowalutowego wbudowanego w przeglądarkę Opery. Oprócz przelewów bitcoinowych obsługuje również płatności bitcoinami za towary i usługi.

Charles Hamel  powiedział :

„Przeglądarka jest idealnym kandydatem do integracji kryptowalut, ponieważ jest bramą do tak wielu rzeczy w życiu użytkownika” 


Shared On DLIKE

Sort:  

Twój post został bezinteresownie podbity głosem @mmmmkkkk311 dlatego że nie delegujesz Steem Power do kółek wzajemnej wymiany głosów lub kont nastawionych na zysk. Jesteś na liście moich ulubionych autorów i masz szanse na automatyczne upvoty, które zostają przydzielane tylko wtedy gdy nie mam czasu na czytanie postów i moja Voting Power wzrasta do odpowiednio wysokiego poziomu. Pamiętaj, jedyny oficjalny chat polskiej społecznosci to https://steem.chat/channel/polish

Musisz to wiedzieć: #newsteem @pennsif @steemit-polska

Coin Marketplace

STEEM 0.23
TRX 0.12
JST 0.029
BTC 66278.21
ETH 3557.49
USDT 1.00
SBD 3.14