Czym jest czas ?

in czas •  last year
Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Film ma tytuł "Czym jest czas ?" a wkradła się pomyłka i opowiada o "Co jest prawdziwe a co nie ?"

·

Ah, ale pomyłka. Dziękuję za ten komentarz bo bym nie zwrócił uwagi. Postaram się dzisiaj naprawić ten błąd tj zuploadować właściwy film. Ale ze mnia gapa xD

·
·

Nawet Bogowie się mylą ;)

·
·
·

Wstawiłem nowy film a tego nie mogę usunąć. Kiedy wchodzę na steemit.com w opcję BLOG i klikam w film mam do wyboru tylko EDIT / REPLY i nie ma DELETE. Czy już nie mam możliwości kontrolowania własnych treści ?

·
·
·
·

Nie mam opcji sprawdzenia tego samodzielnie gdyż nie mam filmów lecz skoro nie ma takiej opcji to skorzystaj z dostępnej czyli oflagowanie własnego filmu (komentarze taką opcję mają wiec i filmy może też można samemu sobie oflagować ;) )

·
·
·
·

To niech ten film zostanie ^^ :) To jeden z moich ulubionych :P

·
·
·
·

Więc czemu nie zmienisz nazwy? Albo pod filmem napisać "korektę".

Czyli, że kształt planety zależy od kolektywu świadomości ludzi? A prawa fizyki, doświadczenia i obserwacje? A jeśli znajdą się przesłanki na tyle mocne, by zaburzyć utarty światopogląd? Czy jeśli np. ktoś udowodni, że Ziemia nie jest sferyczna, lecz te dowody nie dotrą do wielu, co wtedy jest prawdą?

Chyba nie da się usunąć, ale można zmienić tytuł i miniaturkę, jak klikniesz na "Edytuj" koło avataru pod odtwarzaczem – w miejscu, gdzie standardowo znajduje się przycisk subskrypcji.