Sancoj ICO (SANC Token) - Blockchain Yapay Zeka Zingo Ajanı

in #crypto6 years ago

Sancoj, kripto ekosistemi için fırsatlar sunacak olan blockchain tarafından desteklenen merkezi olmayan bir platformdur. Bir fırsat süpermarket olarak hareket eden bir blockchain tabanlı bir platform olarak tasarlanmıştır. Platform, Ethereum blok zincirine dayanmaktadır. Bununla birlikte, bu projeye dahil edilen bazı Yapay Zeka var.

Böylece, bu proje sadece dünyaya hizmet sunmayı amaçlayan Blockchain'i değil Yapay Zeka'yı da kullanmaktadır. Platformun geliştiricileri Zingo sistemine Yapay Zeka ajanları olarak yerleşti. Kullanıcılardan gelen verileri analiz edecek ve Sancoj platform kullanıcıları için taşınabilir fırsatlar önerecek.

Sancoj Neden Blockchain Yapay Zeka Zingo Ajan Kullanır?

Zingo, Sancoj platformunda çalışacak bir Yapay Zeka. Platformda çok sayıda faydası vardır. Bu Yapay Zeka, kullanıcılardan gelen verileri analiz edecek ve kullanıcılara kârlı faaliyetler için önerilerde bulunacaktır. Yapay Zeka ayrıca verileri analiz edecek ve başarı şansını belirlemek için bir algoritma kullanacaktır.

Zingo'nun yüzde 80'e varan bir başarı oranı olması bekleniyor. Kullanıcılara potansiyel fon verenlere mesaj ve uygulama göndermelerinde yardımcı olacaktır. Zingo ile kullanıcılar başarı için daha fazla fırsat bulabilir. Yapay Zeka, farklı bir web sitesinde dağıtılacak. Böylece, kullanıcılar siteyi kullanmak için imzalamak zorunda kalacaklar. Zingo bir web kazıyıcı üzerinde konuşlandırılacak. Bu sayede çeşitli siteler için fırsatlar yaratabilir. Daha sonra bu notları tek bir yerde toplayacak ve fırsatları yaratmak için kullanacak.

Sancoj SANC Token ICO Detayları

Platform, tokenized kripto ile blok zincirine dayanmaktadır. Özünde ilk dünya fırsat pazarı olacak. SANCOJ tokeni kısaltılmış SANC olarak adlandırılır.

Satış 16 Nisan'da gerçekleşti ve 23 Nisan 2018'de sona erecek. Ana ICO olayı sırasında 5 milyar token dağıtılacak.

Platformda, tokenlerin satın alınması için BTC ve ETH kabul edilecektir. Token sahipleri için % 68,75 bonus olacak.

Ana ICO, 1 Mayıs 2018'de başlayacak ve 30 Mayıs 2018'de sona erecek.

Tokenlar tüm dünyadan alıcılara sunulacak. Ancak Çin ve ABD vatandaşları token alımına katılamazlar.

Token Dağıtımı

ICO etkinliğinden sonra tokenlerin % 20'si yayınlanacak.

Hem iOS hem de Android için mobil uygulamalar başlatıldıktan sonra% 20'si yayınlanacak.

3 modülün entegrasyonundan sonra - % 20

Yapay zeka ajanının piyasaya sürülmesinden sonra - % 20

Bankamatik Kartı'nın lansmanından sonra - % 20

Coin Marketplace

STEEM 0.25
TRX 0.11
JST 0.032
BTC 61041.41
ETH 2947.17
USDT 1.00
SBD 3.85