Thaler - платформа для інвесторів

in #crypto2 years ago

Світ це дивовижна річ. У ньому так багато цікавих і різноманітних речей. У цього є незліченні можливості та варіанти для подій. Поєднання яких кожен раз утворює нові та вдосконалені рішення. Те, що, в принципі, ми вже мали можливість спостерігати, з появою сучасних технологій, а саме технології Blockchain. Я думаю, не секрет, що ця технологія дійсно має ряд переваг, а також має особливі властивості, які роблять її особливою і в той же час унікальною.

Однак, незважаючи на всі ці переваги, його структура все ще розвивається і вдосконалюється. Ця динаміка зростання формується в міру зростання технологій, потреб суспільства, а також інших сфер впливу, які впливають на цю область технологій в їх проектах. Тобто, якщо ви зараз згадайте дні, коли народився блокчейн, з першої в світі криптовалюта біткойнов, у неї були досить вузькі можливості. Згодом з часом з'явився новий тип монет і ще один тип блокчейна, швидше і легше масштабується, і він називається Ethereum. Згодом з'явилося багато інших мереж з блокчейнамі, кожна з яких готова продемонструвати свої відмінні риси.

Але, незважаючи на таку приємну динаміку зростання і позитивний аспект технології, багато шахраї почали зловживати довірою аудиторії, зокрема інвесторів, які були особливо зацікавлені в інвестуванні в перспективні проекти. Зараз, на тлі сумної практики і великої кількості накопичених шахраїв, ринок криптовалюта кілька застопорився в своєму подальшому розвитку. На відміну від «красивих» шахрайських проектів, найбільш перспективні проекти втрачають голос і відкривають нові можливості для існування. Оскільки інвестори стали вкрай скептично ставитися до всіх проектів блокчейна. Це, природно, завдає непоправної шкоди розвитку не тільки цієї технології, але і нашого сучасного суспільства в цілому.

Команда фахівців пропонує відновити баланс і прозорість усіх процедур. Місія якого полягає в тому, щоб надати повну і правдиву інформацію про всі наступних проектах, які пройшли їх оцінку. Цікаво, про що я говорю? Тоді читайте далі.

Thaler створює децентралізовану платформу, яка є фільтром компаній, які планують продавати свої цифрові маркери, активи і пропонувати їх потенційним інвесторам, але кожен проект до його завершення і якісний аналіз за кількома параметрами. Таким чином, команда планує повернути інтерес інвесторів до ICO і надати підтримку дійсно сильним, потужним розробникам, корисних продуктів, які з різних причин не мають коштів для переговорів з біржами для НГО, оскільки вони запитують цю значну суму і задовольнити в основному свої інтереси з точки зору прибутку.

Все це допоможе, в першу чергу, захистити кошти інвесторів від маніпулювання біржами, що може значно знизити або підняти ціну самих токенов, маючи такі можливості, дозволить більш дет льно вивчати і знайомитися з проектами, попередньо перевіряти розвинені послуги і продукти. Більше інформації на сайті https://www.thalertoken.com

Принцип роботи проекту Thaler

Щоб задовольнити потреби своїх користувачів і майбутніх інвесторів, на платформі компанії, кожен проект буде проходити повну перевірку безпеки і повноцінного відбору. Після ретельної перевірки проект буде представлений на сайті компанії і на мобільних додатках створених на Android і iOS. Кожна претендує компанія буде робити вступний внесок в розмірі мінімум 1 Ethereum. Цей внесок буде розміщений на видимих ​​і прозорих адресах.

Після голосування 90% всіх зібраних коштів буде виділено проекту переможцю, а що залишилися 10% будуть спрямовані на підтримку проекту. Крім цього, буде невеликий внесок в розмірі 100 токенов TAL, які допоможуть рости фонду Thaler. По-друге, проект переможець буде визначений шляхом голосування. Кожна команда має право голосувати тільки за інші проекти але не за себе.

Для всіх компаній, які беруть участь в голосуванні, команда Thaler розробила наступні критерії голосування:

  • На якій стадії знаходиться проект. Тут мається на увазі реальні факти а не припущення. Перевіряється дотримання принципів технології блокчейн. Команда повинна представити Дорожню Карту (Road Map) щоб можна було відстежити всі кроки і побачити подальші плани на майбутнє.
  • Маркетингові ідеї і стратегія. Це в свою чергу покаже який потенціал у проекту очікується на ринку.
  • Безпека і довіру. Приймаються тільки надійні проекти. Тому Біла Папір (White Paper) є обов'язковою умовою.
  • Оригінальність і стабільність на ринку.
  • Реальна цінність проекту в кріптовалютной сфері.
  • Крім цього, команда постійно приймає нові пропозиції за критеріями голосування від співробітників.

команда проекту

Вивчити ж даний проект ви можете за коштами технічної документації, запропонованої в нижче перерахованих ресурсах. Посилання яких, я спеціально підготував для вас.

Додаткова інформація:

Website: https://www.thalertoken.com

Whitepaper: https://www.thalertoken.com/white-paper

Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5047457.0

Telegram: https://t.me/ThalerGroupChat

Twitter: https://twitter.com/TokenThaler

Facebook: https://www.facebook.com/thalertokenfollow

Author: BitOK2019 (https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=2531778)

ETH wallet: 0xaB417A7A45A863392D70B3F3F65976878cc0081C

Sort:  

One of the most astonishing projects currently around! I am totally in awe of the ambitious nature this initiative emanates!

This company's growth prospects! The future lies in blockchain technology and ambitious ideas! Join now.

Guys, this project will bring real profits to the holders of the tokens I look forward to the release of the token on the exchange and the flight to the moon)

Congratulations @cryptoenter! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 900 upvotes. Your next target is to reach 1000 upvotes.

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard supports the SteemFest⁴ Travel Reimbursement Fund.
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 1.22
TRX 0.14
JST 0.161
BTC 63216.44
ETH 2471.39
BNB 548.44
SBD 8.94