Cointurk İş Raporum 01.07.2018 - @mrtt

in cointurk •  5 months ago

Selamlar cointurk ailesi, ben Mert biliyorsunuz ki kuşadasi destek ekibi üyesiyim. Bu yazım da sizlere bir hafta boyunca yapmış olduğum işlerden bahsedeceğim.

Şuanda aktif olan projelerimiz 33. Projedir katılmayın unutmayın :) Bunun yanı sıra gobaba.com ile ortaklık yapmış bulunmaktayız. Bununla ilgili birçok projemiz bulunmaktadır.Bunlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Steemit yeni yani mayıs ayında ve sonrasında katılmaya başlamış kişileri desteklemek amaçlı teşvik projemiz bulunmaktadır. Bununla ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Şuanda Aktif Olan Projelerimiz

Yeni Projemizden haberdar olmak için buraya tıklayınız.

Yeni Gelenlere Özel Teşvik Projesi

'Cointurk' Etiketiyle Ödüllü Proje 33

Gobaba Sitesine Üye Ol 5 Dolar Kazan ( Coinplugturk & Gobaba Projesi 1 )

Gobaba Discord ve Telegram Kanalına Katılın 1 Dolar ve Üstü Kazanın

Gobaba'da Alım-Satım Yapın ve Gobaba Hakkında Bilgi Verin Ödül Kazanın

Yeni üye olmak isteyip, süre beklemek istemeyenler için mükemmel bir proje

Bu hafta içerisinde 1 defa eğlenceli discord saatlik yarışma düzenledik. Yarışmamıza olan katılım arttıkça soru sayımız artmaya devam edecektir.

Eğer yaşadığınız bir sorun varsa @cpxturk-destek hesabını ziyaret ederek sorunuza çözüm arayabilir. Eğer hala sorununuza çözüm bulamadıysanız, bizlere discord üzerinden ulaşıp sorununuzun çözümünü öğrenebilirsiniz.

Şirketimiz ile ilgili gelişmeleri ise @cpxturk üzerinden takip edebilirsiniz.

İş Raporum

Steemit üzerinden @kusadasi, @try-market, @cpxturk , @cpxturk-destek profillerine gelen yorumlar tek tek okunup incelendi. Gerekli olanlara cevap verilip bilgi edinmesine yardımcı olundu.

Discord kanalımız üzerinden gerek özel, gerek genel sohbet kanallarımızdan sorulara cevap verildi. Bilgilendirici açıklamalar yapılıp kişiye yardımcı oldum. Eğer sizinde sorunuz varsa bizlere discord kanalımız üzerinden sorabilirsiniz. Discord kanalımız ; https://discord.gg/Fzqx2

Proje kontrolleri yapılıp kişiler gruplara ayrıldı. Burada kaliteli makale yazan arkadaşlar ile normal makale yazan arkadaşların alacağı oy miktarına göre sınıflandırdım. Daha kaliteli makale yazabilmeniz için sizlere bilgi verici makale hazırlayıp bu makalemin giriş paragrafında sundum. Onu okuyarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Proje kontrolü sırasında hata yapmış olan arkadaşlara hatalarını bildiren yorum bıraktım. Bu hataları düzeltip bizlere ( Destek ekibi arkadaşlarıma ) discord kanalımız üzerinden dönmesini söyledim. Bize discord kanalımız üzerinden dönen arkadaşların projeleri tekrar incelenip onaylanma işlemi yapıldı. Eğer projenize yorum attıysak lütfen bizimle discord kanalımız üzerinden iletişime geçiniz.

Genel anlamda proje önerilerimi, proje geliştirme önerilerimi '' cointurk '' projelerini daha verimli hale getirme adına öneriler sundum. Bu önerileri sizlerden bizlere iletilen önerilerdir ve ben bu önerilere kendi yorumumu katarak ve daha detaylandırılarak @kusadasi'na illetim.

Bu hafta içerisinde 1 tane discord saatlik yarışma yaptık. Bu yarışma için hafta içerisinde sorular hazırladım. Bu soruları @kusadasi onayına sundum. Onaydan geçen soruları siz değerli kusadasi sakinleriyle discord kanalı üzerinden sordum. İlk doğru cevap veren arkadaşları listeleyip, makale haline getirdim. Bu makaleyi sizlere @kusadasi profili üzerinden yayınladık. Bu yarışmamızın devamı gelecektir. Sizlerde bu yarışmadan haberdar olmak için discord kanalımızda aktif bir şekilde bulunabilirsiniz.

Gün içerisinde spam profil kontrolüne başlandı. Bu kontroller esnasında spam olduğu belirlenen kişiler listelendi ve ''cointurk'' projelerine katılmamaları adına ekip arkadaşlarımla paylaşıldı. Sizlerinde bunlardan haberdar olması adına yakın zaman içerisinde bu konu ile ilgili çalışmalar yapılmaktadır.

Proje tanıtımlarımız aktif bir şekilde forum üzerinden yapıldı. Bu platformlara da destek sağlandı. Gelen sorular cevaplandı. Yardım edilmeye çalışıldı.

Benden istenilen raporlar yazıldı ve bu raporlar @kusadasi profili üzerinden paylaşıldı.

Yeni gelen kullanıcılara yardımcı olundu, hesap açılması için işlemler yapıldı.

Not:

Kaliteli makale hakkında ki sorularınıza projeniz onaylandıktan sonra cevap vermek zorundayım. Bunun amacı ise, diğer kişilerin hakkına girmemektir. Bu yüzden projeniz onaylandıktan sonra istediğiniz soruyu bizlere sorabilirsiniz.

Durmadan büyüyen Cointurk ailesine sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. Bize görüş ve desteklerinizi discord kanalımızdan iletebilirsiniz.

DQmTov3C5qkDCmBmz9WwiRncaUVtjo4bqdDrDyzFZRead1m.png

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @mrtt! You have completed some achievement on Steemit and have been rewarded with new badge(s) :

Award for the number of upvotes received

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Do not miss the last post from @steemitboard!


Participate in the SteemitBoard World Cup Contest!
Collect World Cup badges and win free SBD
Support the Gold Sponsors of the contest: @good-karma and @lukestokes


Do you like SteemitBoard's project? Then Vote for its witness and get one more award!