Cointurk İş Raporu [burock] 01/07/2018

in cointurk •  5 months ago

Herkese merhabalar, Kuşadasi ailesi olarak çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz ve grubumuz her geçen gün büyüyüp gelişmektedir.Projelerimizi artık daha sık bir şekilde yayınlıyoruz ve bu sayıları artırmak için çalışmalarımız devam ediyor.Projelerimizin kaliteli olması için devamlı fikir alışverişi ve toplantılar düzenlemekteyiz, son zamanlarda kaliteli yazılara yüksek oy verileceğinden bahsetmiştik ve şimdi daha da fazla upvote verilmektedir.Amacımız Türkiye'de insanları steemit ile tanıştırıp bu platforma davet etmektir, Türkiye'de başka eşi benzeri olmayan kuşadasi projelerini insanlara öğretip hem steemiti hemde cryptocurrency konularını topluluğumuza sağlıklı şekilde aşılamak bu fırsatlardan yararlanıp gelişimlerini sağlamak için çalışıyoruz.

NOT: Sizde platformumuza yeni kullanıcılar getirerek daha hızlı gelişmemizi ve ileride sizlerin alacakları oyların daha yüksek olmasını saglayabilirisniz, mevcut platformu kullanan dostlarınıza yada projelerimizden haberi olmayan kullanıcılara projelerimizden ve tr-join etiketini kullanmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak bizlere yardımcı olabilirisiniz.

Raporum

Geçtiğimiz hafta boyunca discord kanallarında aktif olunarak, bu grup üzerinden gelen kullanıcılarımızın şikayet,öneri soru gibi konularla ilgilenip yardımcı olunuldu ve kendimizi geliştirmek amacı ile notlar alındı.

Kuşadası'na özel whatsApp grubunda çalışmalar yapıldı.Bu gruptan gelen gruptaki kullanıcıların ile ilgilenip sorunlarına yardımcı olunuldu.

Steemit kusadasi sayfasına gelen yorumlar incelenip kontrol edilerek notlar alındı.Uygunsuz (küfür, hakaret, diğer kullanıcıları kışkırtıcı yorumlar vs.) gbi yorumlar yok edildi.

Sosyal platformlarda (instagram, facebook vs.) gibi steemit reklamları yapılıp, kusadasi parojelerinden bahsedildi.Projelerimize mevcut katılım sayısından ve discord kanalımızda tanıtılarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedefledik.Bu tanıtımlar haftanın belirli günleri tekrarlanmaktadır.

Projelere katılmakta olan kullanıcılarımızın hazırladıkları yazılar sırasıyla incelenip okunduktan daha sonra proje katılım kuralları uyan yazılar ve yazının kalitesine göre grublandırarak upvote listelerine eklendi

Kusadasi projelerine katılan kullanıcıların hazırladıkları yazılarda proje katılım kurallarını eksik yada yanlış yerine getiren kullanıcılar tespit edilip, kuralları yerine getirmeleri konusunda uyarı yorumları yapılmıştır.

Kuralları eksiksiz yerine getiren kullanıcıların discord üzerinden destek ekibimiz ile iletişime geçmeleri istenmiştir.Kuralları yerine getirenlerin yazıları upvote listelerine alınmıştır.

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

a very good post thanks for sharing