Být fit

in #cesky3 years ago

Lepší polovinu života už mám za sebou, takže občas mě někde pobolívá a schody už také neberu po třech. Nějakou fyzickou aktivitu se pokouším provozovat a udržovat se v kondici, ale už to není jako zamlada. Sice jsem nebyl sportovní talent, ale pohyb jsem měl rád a věnoval jsem se různým druhům sportů. V devatenácti jsem se dokonce hlásil na pedagogickou fakultu na obor učitel tělesné výchovy. Zkoušky jsem udělal, ale na mou kombinaci brali pouhých 5 lidí a já byl patnáctý. Na vysokou jsem se dostal o pár let později, na jiný obor a fakultu. Ale i zde byla spousta příležitostí sportovat, tak jsem toho hojně využíval. Rád vzpomínám na zimní výcvikový kurz, který se konal u Nového Města na Moravě. Sněhové podmínky byly optimální, kurz vedl zkušený trenér běžeckého lyžování. První dva dny jsme věnovali pilování techniky, po nich uměli jezdit i lidé, kteří na běžkách před kurzem ještě nestáli. A pak začaly túry po okolí. Parta byla také fajn, po večerech jsme se dobře bavili.
Času na sport rapidně ubylo s příchodem dětí. Před pár lety jsem ve firmě ještě s několika kolegy přijal výzvu zúčastnit se nočního běhu na deset kilometrů. Párkrát jsme si předtím šli zaběhat, ale moc jsme to nehrotili. Závod jsme všichni zvládli, atmosféra během závodů byla naprosto skvělá a v cíli mě zaplavila euforie, že jsem ani necítil únavu. Pohrávám si s myšlenkou opět se na nějaký závod přihlásit.
Nyní hraji pouze jednou týdně stolní tenis a to nepříliš úspěšně. Při hře se většinou rozčílím, jak mi to zase nejde. Ale má to též pozitivní efekt. Jak přijdu domů, vezmu psa svěřeného do péče, a jdeme se na dvě hodiny vyvětrat ven.
83142683_2703490656397597_5586716789452046336_n.jpg

Sort:  

!trdovoter
!BEER
!COFFEEA


Hey @hairyfairy, here is a little bit of BEER from @bodie7 for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking.

..takze se uzijete sveziho vzduchu ve dvou. Po smrti naseho milacka mi to docela chybi. Sem tam se donutim na delsi prochazku sama, ale uz to neni ono.

Bezva, díky!

Třeba se někdy na nějakých závodech potkáme :)

!BEER
!trdo

Congratulations @bodie7, you successfuly trended the post shared by @hairyfairy!
@hairyfairy will receive 0.02180925 TRDO & @bodie7 will get 0.01453950 TRDO curation in 3 Days from Post Created Date!

"Call TRDO, Your Comment Worth Something!"

To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web Site

Congratulations @hairyfairy, your post successfully recieved 0.02180925 TRDO from below listed TRENDO callers:

@bodie7 earned : 0.0145395 TRDO curation


To view or trade TRDO go to steem-engine.com
Join TRDO Discord Channel or Join TRDO Web Site

Sorry @jjprac, this post already got an upvote from @trendovoter curation bot!


Support @trendotoken projects by delegating : 100SP , 200SP , 500SP , 1000SP , 2000SP


Hey @hairyfairy, here is a little bit of BEER from @jjprac for you. Enjoy it!

Learn how to earn FREE BEER each day by staking.

coffeea Lucky you @hairyfairy here is your COFFEEA, view all your tokens at steem-engine.com Vote for c0ff33a as Witness

According to the Bible, The Book of Judas: Should You Believe It?

Watch the Video below to know the Answer...

(Sorry for sending this comment. We are not looking for our self profit, our intentions is to preach the words of God in any means possible.)


Comment what you understand of our Youtube Video to receive our full votes. We have 30,000 #SteemPower. It's our little way to Thank you, our beloved friend.
Check our Discord Chat
Join our Official Community: https://steemit.com/created/hive-182074

My name is Jesus Christ and I do not condone this spamming in my name. Your spam is really fucking annoying @hiroyamagishi aka @overall-servant aka @olaf123 and your spam-bot army. This is not what my father, God, created the universe for. You must stop spamming immediately or I will make sure that you go to hell.

If anybody wants to support my eternal battling of these relentless religion spammers, please consider upvoting this comment or delegating to @the-real-jesus

Coin Marketplace

STEEM 0.23
TRX 0.06
JST 0.026
BTC 20298.15
ETH 1393.84
USDT 1.00
SBD 2.51