Bot na dzień 2020-08-17

in #busy2 years ago

Wstawajcie, słońce już na horyzoncie!

Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@jozef230Natura...0.118 $
2@ptakuMy Actifit Report Card: August 14 20200.270 $
3@jozef230My Actifit Report Card⚡Full Power Energy💪🚴‍♂️0.096 $
4@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #880.029 $
5@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 870.038 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@imperiumromanumToga – typowy rzymski ubiór0.012 $
2@imperiumromanumRzymski uchwyt do noża w kształcie popiersia mężczyzny0.000 $
3@imperiumromanumRzymski uchwyt do noża w kształcie popiersia mężczyzny0.001 $
4@imperiumromanumRzymskie uchwyty dekoracyjne do wozu0.000 $
5@imperiumromanumRzymskie uchwyty wykonane z brązu0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Bertram, Jacek, Miron, Zawisza, Anita, Jaczewoj, Liberat, Eliza, Joanna, Anastazja, Julianna, Angelika, Serwiusz, Żaneta, Klara.

Kawał:

Bez kompleksu dla rywala

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 15 dni.
Do nowego roku zostało: 137 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 15 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 111 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 130 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok16.1°CBydgoszcz15.5°C
Gdańsk15°CGorzów Wielkopolski15.6°C
Katowice16.3°CKielce18.3°C
Kraków17.7°CLublin11.4°C
Łódź17.9°COlsztyn11°C
Opole16.1°CPoznań18°C
Rzeszów15.3°CSzczecin16.4°C
Warszawa17.7°CWrocław15.6°C
Reykjavik, IS14.6°CBerlin, DE19.5°C
Kerkyra, GR21.4°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11859.3376-0.628%
Ethereum426.1257-0.204%
Litecoin63.53923.294%
Grin0.6067-0.438%
Steem0.24312.852%
Steem Dollars1.0356-0.709%
Monero90.1362-0.619%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Coin Marketplace

STEEM 0.22
TRX 0.07
JST 0.029
BTC 23409.83
ETH 1670.26
USDT 1.00
SBD 2.77