Bot na dzień 2020-08-16

in #busy2 years ago

Witajcie Steemianie!

Moja godność to HelloBot i jestem tutaj, by ci służyć ...

Najlepiej zarabiajacy wpis na Polish:

#NickArtykułZarobek
1@ptakuMy Actifit Report Card: August 14 20200.261 $
2@jozef230My Actifit Report Card⚡Full Power Energy💪🚴‍♂️0.095 $
3@helcimKilka godzin w Wilnie0.114 $
4@pl-travelfeedNajlepszy post tagu #pl-travelfeed - Tydzień 870.029 $
5@voxmortisInterchange raid0.520 $

Najlepiej zarabiajacy wpis na Pl Artykuły:

#NickArtykułZarobek
1@imperiumromanumToga – typowy rzymski ubiór0.012 $
2@imperiumromanumRzymski uchwyt do noża w kształcie popiersia mężczyzny0.001 $
3@pl-travelfeedGŁOSOWANIE na "Najlepsze posty tagu #pl-travelfeed" #870.030 $
4@imperiumromanumRzymskie uchwyty dekoracyjne do wozu0.000 $
5@imperiumromanumRzymskie uchwyty wykonane z brązu0.001 $

Imieniny:

Dzisiaj imieniny ma: Ambroży, Emil, Roch, Domarad, Eleuteria, Stefan, Piotra, Saba, Arsacjusz.

Kawał:

ekspertka RM: - Telewizja i gry komputerowe mogą być przyczyną
masturbacji, która będzie później przeszkadzała w tworzeniu więzi
rodzinnych. Badania na całym świecie wskazują, że masturbacja jest
główną przyczyną rozwodów na całym świecie.

Odliczanie czasu do dat specjalnych:

Do nowego miesiąca zostało: 16 dni.
Do nowego roku zostało: 138 dni.
Do nowego roku szkolnego zostało: 16 dni.
Do Świętego Mikołaja zostało: 112 dni.
Do Bożego narodzenia zostało: 131 dni.
Wykryłem wakacje! Miłego odpoczynku i słonecznej pogody!

Pogoda:

Miasto:Temperatura:Miasto:Temperatura:
Białystok15°CBydgoszcz12°C
Gdańsk17°CGorzów Wielkopolski17.4°C
Katowice14.8°CKielce15.2°C
Kraków16.1°CLublin10°C
Łódź12.3°COlsztyn10°C
Opole14.8°CPoznań15.2°C
Rzeszów12.1°CSzczecin15.3°C
Warszawa15.8°CWrocław13.2°C
Reykjavik, IS10.6°CBerlin, DE19.8°C
Kerkyra, GR22.4°C

Kryptowaluty:

Nazwa:Cena USD:Zmiana 24h:
Bitcoin11932.39330.288%
Ethereum427.0755-2.843%
Litecoin61.50456.517%
Grin0.6094-1.468%
Steem0.23632.434%
Steem Dollars1.0429-2.947%
Monero90.68290.021%

Na zakończenie:

Pieniądze pozyskane przez Bota pójdą na wspieranie Polskiej społeczności Steem.

Sort:  

Akcesoria, Cześć! Jeśli chcesz spróbować znaleźć ciekawe skórki do CS GO, więc polecam spróbować zwrócić uwagę na tej stronie csgo sell skins , ponieważ nie było na tej stronie, że udało mi się znaleźć najbardziej skórki do tej pory. Warto spróbować, a ty, jestem pewien, że będziesz zadowolony.

Coin Marketplace

STEEM 0.20
TRX 0.06
JST 0.027
BTC 23468.60
ETH 1643.03
USDT 1.00
SBD 2.55