BAKKT ETF DEN DAHA MI ONEMLI ? BOGA PIYASASI NE ZAMAN GELİR

in bitcoin •  6 months ago

etf etf nedir bu etf derken o da ertelendi mart ayına. ama bence etfden daha önemlisi bakkt platformudur. bakkt ceosu devrime hazır olun dedi. boğanın gelmesi için bahane bekliyor bu aralar kripto para dünyası. benim şahsen yakından takip ettiğim pantera capital ceosu da bakkt etfden daha önemli dedi. yani arkasına ıce yi almış bi platformun olumlu etki etmeme şansı yok gibi.

dijital paraları ve ico projelerinin incelendiği şahane telegram grubu var . katılabilirsiniz.
https://t.me/bitcointurkiye

hepimiz boğa piyasasını bekliyoruz. ayının altında kaldık resmen. artık fenalık geldi. ama sanki aralık başında bu boğa gelir gibi. illa tahminde bulun derseniz...

Yani geçenlerde de tether fudundan sonra bu boğa gelmişti. onu hatırlıyorum.. Bir de artık bu yıl boğasız kapatılmaz diye düşünüyorum. Aralık ayı başında mesela bende bir fomo olur. Herkeste olursa boğa gelir. Zaten aslına bakarsanız önemli olan yeni yatırımcıların kripto para dünyasına girmesi. bitcoine yeni alıcılar lazım. ekstra talep. Geçenki boğada öyle olmustu. Bitcoin nedir bilmeyen adanlar noluyo yavvv habire yükseliyor bu btc deyip bitcoin almıstı. Bu 19 bin dolarlara kadar sürdü.

ico projeleri de boğayı bekliyor. Mesela hardcap yapmıs ender icolar bile borsada listelenmiyorlar. Boğayı bekliyorlar ve bu piyasada listelenmekten tırsıyorlar. Origo ico , sparkster ico , ankr ico iyi piyasa koşullarını bekliyor mesela. Tam bir ayı sezonundayız. Ama sanki boğanın ayak seslerini duyar gibiyiz ya da bize mi öyle geliyor ?

Dediğim gibi güzel dijital para - kripto para - bitcoin -ethereum telegram grubu sohbetleri icin bu gruba gelin https://t.me/bitcointurkiye

Telegram bu tür gruplar icin harika. Başka bir konuya atladım. Sadece gruplar değil kanallar da var. ve her türlü haberi takip edebileceğiniz haber kanalları da mevcut. Uçsuz bucaksız bir dünya gibi. 100 bin kişilik limiti olan telegram super grupları. Sınırsız kanallar. Bitcoin telegram grubu , ethereum grubu , kriptopara grubu, bitcoinsohbet grubu , ian balina, coinbloq , mandy gibi influencerlerin grupları ,, kanalları mevcuttur..
Ama telegramda dikkat edin. Unutmayın hiç bir ico grubu admini size özelden mesaj yazmaz. asla ilk mesajı atmaz. kuraldır bu. yazan varsa bilin ki dolandırıcıdır. Çok dikkat edin..

Ve her türlü konuda bilgi almak icin , dijital para , bitcoin sohbetleri için , ico incelemeleri için ( ico tavsiyesi yok - hep beraber kararalıyoruz ) bu gruba girerseniz çok faydalanırsınız.

https://t.me/bitcointurkiye

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congratulations @gameofbitcoin! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You got your First payout
Award for the number of posts published

Click on the badge to view your Board of Honor.
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

SteemitBoard Ranking update - Steem Power, Followers and Following added

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!