Czy wiesz że ? Szybkoładowarki (Speedloadery) w Airsofcie

in airsoft •  6 months ago 

Szybkoładowarki i realizm ❓

Bez względu czy lubisz metalowe klasyczne magazynki STANAG czy też nowocześniejsze polimerowe jak odmiany PMAGów, to znalezienie na rynku dobrego realcapa wcale nie jest takie proste.
Nadal wszyscy często używamy mid capów podczas weekendowych potyczek z kolegami, a te często mieszczą ok 120 sztuk kulek.
Każdy z nas podczas strzelanek, na respie, czy przed milsimem chciał mieć szybko załadowanego mid capa realistyczną ilością kulek, nie tracąc przy tym kilkunastu żmudnych minut.
Mamy dla Ciebie szybki ⭐️ #airsofttip ⭐️❗️

Kopia FROGprojectPolska - facebook - fanpage - post - AIRSOFTTIP - speedloader .png

👥Znasz kogoś kto chciałby zacząć swoją przygodę z #Airsoft 'em? A może strzelasz się już jakiś czas 😀 Stań się częścią tego projektu i pomóż go rozwijać dzieląc się tą poradą ze swoimi znajomymi!

#FROGPROJECTPOLSKA #ASG #polish

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Sam posiadam szybkoładowarkę i muszę przyznać, że jest na prawdę pomocna. Używam jej do pistoletu bo ręczna zabawa ze sprężynką w magazynku jest męcząca :P

Czekam na więcej!

Dziękujemy za miłe słowa - będzie więcej :) Zapraszamy do śledzenia :)

Bążur @frogproject!


Witamy na #polish, czyli polskim tagu Steem! Moim zadaniem jest wprowadzenie Cię w tajniki sieci.

  - Użytkownicy sieci nie lubią plagiatów, oszustw, promowania piramid finansowych i obrażania innych. Warto mieć to na uwadze publikując wpis.
  - Jeśli wpis zawiera duże dawki wulgaryzmów, pornografii i treści dla dorosłych, rozważ użycie tagu nsfw.
  - Uważaj na oszustwa! Różne osoby mogą próbować wyciągnąć od Ciebie tokeny lub delegacje (prośby, klikanie w linki, próby przejęcia Twojego hasła do konta). W razie wątpliwości wejdź na Chat Polskiej społeczności i zapytaj o zaistniałą sytuację.
  - Chat Steemit Polska to otwarty chat całej polskiej społeczności. Kliknij w ten link aby go uruchomić. Chat nie jest zintegrowany ze Steem - zakładasz tam zwykłe konto, podobnie jak w wielu usługach sieciowych. Wygodnie jest jednak użyć takiego samego nicka jak na Steem.
  - Zachęcamy Cię do odwiedzenia FAQ na steemweb.pl, gdzie możesz dowiedzieć się mnóstwa rzeczy związanych ze Steemem. Jest to wybór najlepszych poradników stworzonych przez doświadczonych użytkowników platformy.
  - Nie wiesz jakich tagów użyć do wpisu? Zajrzyj na listę tagów lub wybierz coś z drzewa tagów.. Odpowiednie tagi zwiększą zasięg twoich postów i nagrody z nich!
  - Zapisz hasło w bezpiecznych miejscach! Jeśli je utracisz, to nigdy już nie odzyskasz konta!

Baw się dobrze!