My Actifit Report Card: April 16 2019steemCreated with Sketch.

in actifit •  5 months ago 


Skoro już tyle wysiłku włożyłem w treść postu, który stworzyłem wczoraj, a którego nie dałem rady opublikować z powodu braku RC na Steemit, to wystawię go dziś tym bardziej, że treść została z wczoraj.

Dzisiejsza aktywność fizyczna ograniczyła się tylko do treningu Full Body Workout z kalisteniki + chodzenie związane z dzienną aktywnością i odwiedzinami teściów.

Wczorajszy dzień z kolei rozpocząłem od krótkiego biegu ok 3,5km. Od razu po biegu zrobiłem trening zwiększający siłę pleców pod podstawową bazę wymaganą do zabawy w figury kalistenika. Rzekomo podstawowa baza to umiejętność wykonania w jednej serii 20 siłowych podciągnięć na drążku, 40 deepów na poręczach oraz 60 pompek. Troszkę muszę podciągnąć siłę bo po teście okazało się że moja obecna siła to ok 55% tych wymagań. Trening wzmacniający plecy wyglądał tak
<br)Później musiałem zająć się innymi czynnościami po których znalazłem chwilę na trening wzmacniający korpus również pod figury które obejmuje kalistenika. Niestety zdołałem zrobić tylko 2 obwody z 4 czyli :

Z treningu tego udałem się pieszo od razu na basen gdzie przepłynąłem sobie rekreacyjnie 500m. Oczywiście nie mam smartwatch by zliczał mi punkty z pływania.


Pozostałe punkty to głownie chodzenie związane z różnego rodzaju codziennymi obowiązkami i sprawami jak zakupy


Author: @swiatfotoobrazow
Reflink: https://actifit.io/signup?referrer=swiatfotoobrazow


#Actifit to innowacyjna aplikacja na telefon, która odczytuje ze smartfona ilość ruchów wykonanych przez Twe ciała w ciągu doby, a następnie na podstawie uzyskanego wyniku nagradza cię monetami #AFIT, którymi w przyszłości będziesz mógł zapłacić za różne sportowe przedmioty lub usługi. Alternatywnie, jeśli okaże się, że wolisz uzyskać fizyczne pieniądze, możesz zmienić tokeny na krypto-walutę Steem, a tą z kolei sprzedać za dowolną walutę fiducjonarną .


Jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej o #Actifit, napisz pytanie w komentarzu. Możemy również porozmawiać na https://discord.gg/66qwms


8530
Daily Activity,Gym,Walking
Height
184 cm
Weight
94 kg
Body Fat
%
Waist
99 cm
Thighs
cm
Chest
110 cm

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 44.25 AFIT tokens for your effort in reaching 8530 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 8.79% upvote via @actifit account. 7.86% of this upvote value is a result of an exchange transaction you performed for 20 AFIT tokens !
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial