Actifit Report 2019#282

in actifit •  last month 

Zdecydowanie mam słabość do tych zwodzonych mostków, przez ten most na zdjęciu poniżej często przejeżdżam podobnie jak tysiące kierowców dziennie, ale nigdy nie widziałem, żeby był podnoszony. Najprawdopodobniej z racji tego, że jest to nieużywana odnoga kanału centralnego.

DSC_0935.JPG

Ten kanał jest ślepy prowadzi donikąd, bodajże kilometr dalej kończy się, natomiast za tymi drzewami po prawej jest główny kanał żeglugowy Nimy - Bruksela, to właśnie z tego miejsca zacząłem dziś swój trening. Zdecydowałem się na luźny bieg, bez żadnych celów, po prostu biec przed siebie wzdłuż kanału i zawrócić przy dużej windzie, dopiero z czasem zrodził się w mojej głowie pomysł pobiegnięcia dziesięciu kilometrów, dlatego też musiałem wbiec pod górę na ścieżkę wzdłuż kanału historycznego, gdzie przebiegłem kolejne dwa kilometry i dopiero wtedy skręciłem w stronę windy.

DSC_0936.JPG

Już po skierowaniu się w drogę powrotną przy windzie zastanawiałem się czy gdy dobiegnę do punktu startu będzie to 10 km, czy mniej, kalkulowałem w głowie ile jeszcze dystansu mi zostało. Po pokonaniu mostu w Thieu miałem już pewność, że będzie to dycha z lekkim okładem. Skończyłem tuż obok kolejnego mostu, który podobnie jak ten pierwszy zapewne jest sprawny technicznie, ale nigdy nie byłem świadkiem jak jest podnoszony. Wyszedł dość fajny równy bieg w tempie 5:35 min/km.

DSC_0937.JPG

DSC_0938.JPG

Często nad tym kanałem można spotkać wędkarzy, podobnie było dziś, woda jest zastała to może świadczyć, że są tu jakieś ryby. Parę lat temu miedzy śluzami na innym rzadko używanym kanale widziałem w wodzie porządne sztuki i nikt tam nie łowił, ale nad tym kanałem widzę sporo wędkarzy, ale nigdy nie widziałem żeby coś złowili, chodzi chyba tylko żeby pomoczyć kije :)

DSC_0939.JPG

Dziś prawdopodobnie treningu nie będzie, bo trzeba jechać do Brukseli, żeby zagłosować w wyborach, a wieczorem do roboty.

My 2019 stats: total distance 5104,12 km (+ 14,75 km)

SportDistanceDifference
Walking2093,67 km(+ 4,75 km)
Cycling2243,90 km
Running714,87 km(+ 10,00 km)
Rowing30,72 km
Elliptical20,96 km

Current Actifit User Rank:
55.00 (+1.01)
Current AFIT Balance:
70335,155
Current AFITX Balance:
10,1

Don't stop me now! Keep going!17210
Daily Activity, Jogging, Running, Walking

Authors get paid when people like you upvote their post.
If you enjoyed what you read here, create your account today and start earning FREE STEEM!
Sort Order:  

@tipu curate

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have accordingly been rewarded 71.0025 AFIT tokens for your effort in reaching 17210 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received an 1.11% upvote via @actifit account.
Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count and recent rewarded activity.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is now a Steem Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Vote for Actifit as a Witness
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

  ·  last month Reveal Comment