Sort:  

Kdyby jen to :D Moje obouručka má i se všema koutoučema jen 25 kg, takže tu si dávám za krk a na záda ještě batoh s 10 kg :D

:D kolik s tim uděláš dřepů?

Celkově tak něco kolem stovky. Většinou ty série střídám ještě s jiným cvikem (kliky, biceps nebo ramena). Jak říkám, nějak jsem v poslední době nabral (aktuálně mám 80 kg), tak se snažím to mít v nějaké vizuálně ucházející formě :D

Coin Marketplace

STEEM 0.04
TRX 0.32
JST 0.086
BTC 60178.54
ETH 1576.95
USDT 1.00
SBD 0.42